Sobota, 3 června, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeZahradaVyužívejte hojně potenciál bateriového čerpadla!

Využívejte hojně potenciál bateriového čerpadla!

Představte si, jak vám zahrádka krásně kvete a roste a sílí i během parného letního horka. A vy si užíváte letní pohodou také, aniž byste se museli dřít s konvemi, protože za vás čerpadlo vodu „vynese“ ze sudů nebo retenčních nádrží a hadice ji dopraví přesně tam, kam je potřeba. No a vy si buď pokropíte zahradu sami „pistolí“ nebo to necháte celé na postřikovači. A teď si představte, že se kvůli tomu nemusíte vláčet s kabely. Stačí jen zasunou baterii, pustit a voda jede!  A to i v místech bez el. proudu, protože baterie jsou přenosné. A pokud si například takové pohody chcete užívat na chalupě, nebo jste jen dobrý soused či sousedka, co mají správné čerpadlo na správném místě, potěší vás i veliká síla v malém zařízení, které se opravdu pohodlně přenáší či převáží. A opět jen zaklapnete baterku a vše běží jako po drátkách. Chcete tip na konkrétního pomocníka?

Bateriové sudové čerpadlo Kärcher BP 2.000-18 Barrel je lehounké, malé a skladné, takže se vám bude hodit opravdu všude.  Sud s vodou můžete mít klidně umístěn v místech bez elektřiny, protože tohle nové čerpadlo je poháněno 18 V Li-Ion baterií kompatibilní s 18 V Kärcher platformou, a není tudíž závislé na přívodu el. proudu. Přímo na čerpadlo pak můžete napojit hadici s postřikovačem a pohodlně zavlažovat.

Sudové čerpadlo lze umístit do jakéhokoli sudu, barelu nebo nadzemní nádrže díky jeho velikosti a flexibilnímu uchycení. Pod průhledným krytem lze průběžně kontrolovat zbývající čas výdrže baterie. Jelikož dešťovka není vždy čirá, ale mohou do ní napadat nečistoty, je čerpadlo vybaveno integrovaným předfiltrem zabraňujícím ucpání.

www.karcher.cz www.svetcisteni.cz

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články