Sobota, 3 června, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeRady a NávodyOdpočívadla pro kočky jsou mimořádně pohodlná

Odpočívadla pro kočky jsou mimořádně pohodlná

Odpočívadla pro kočky jsou jednoznačně mimořádně pohodlná. Vyprávět by o tom, kdyby to bylo možné, mohla rozhodně naše Líza, která na odpočívadle tráví většinu svého volného času. Kdyby nemusela jíst a navštěvovat kočičinec tak věřím tomu, že se z odpočívadla nehne ani na krok. Líza je navíc již starší kočička, a tak je mi jasné, že už nemá příliš v lásce dovádění na kočičím stromě, kam se chodí pouze vyspat a namísto toho vysedává dlouhé hodiny u okna a pozoruje okolní dění. Díky jejímu novému odpočívadlu pro kočky je dívání se na dění v ulici o poznání pohodlnější a Líza je více než blaženě spokojená. 

Odpočívadla pro kočky, které milují dívání se z okna

Odpočívadla pro kočky, která se dají umístit na parapet jistě ocení všechny kočky a kocouři, kteří milují dívání se z okna. Toto odpočívadlo lze totiž připevnit takřka na jakýkoliv parapet. Navíc instalaci odpočívadla zvládne i méně zručná žena, a to zejména díky praktickým svorkám, které se k odpočívadlu a parapetu připevňují je instalace odpočívadla skutečně velmi jednoduchá. Kromě jiného odpočívadlo v pohodě sedí na jakýkoliv typ parapetu, tudíž se dalo bez větších obtíží připevnit i na starší parapet mé maminky, která má doma také jednu kočičí babičku. 

Odpočívadla pro kočky jsou pratelná 

Odpočívadla pro kočky, jsou kromě jiného pratelná, tudíž je odpočívadlo stále jako nové po každém vyprání. Neumím si příliš dobře představit situaci, kdy bych odpočívadlo nemohla vyprat. Naše Líza je totiž poměrně velký bordelář a do odpočívadla si často nosí řadu suvenýrů, které nachází všude po domě, a to včetně jídla či večeře v podobě jejich oblíbených granulí. S čistotou si Líza rozhodně hlavu neláme, a tudíž nesmírně oceňuji možnost pratelného odpočívadla. Stejný názor má i má maminka, která si navíc potrpí na čistotu ještě více nežli já.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články