Sobota, 3 června, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeRady a NávodyElektro revize: Profesionální služby pro bezpečnost při práci

Elektro revize: Profesionální služby pro bezpečnost při práci

Bezpečné pracovní prostředí by mělo být pro každého zaměstnance samozřejmostí. Věnujte pozornost pravidelným revizím spotřebičů, elektroinstalací a elektrozařízení pro minimalizaci rizika úrazu elektrickým proudem při práci.

Elektro revize

Jedním z druhů elektro revize jsou revize elektrospotřebičů. Spotřebiče jsou rozdělovány dle užívání — například venkovní elektrospotřebiče potřebují revizi jednou za 3–6 měsíců. U ostatních spotřebičů je tato doba zpravidla delší, a to jeden až dva roky. Každý spotřebič dostane revizní kartu, ve které jsou zapsané všechny důležité údaje. Budete tak mít jistotu, že je vše v pořádku a vaši zaměstnanci nejsou při práci v nebezpečí.

Revize elektro

Revize elektro je třeba provádět také u elektroinstalací. Základním typem je výchozí revize, která je prováděna většinou při kolaudaci elektroinstalace. Druhým specifickým typem je mimořádná revize. Ta je prováděna po opravách a úpravách instalace. Posledním nezbytnou revizí je pak ta periodická, ke které dochází pravidelně. Lhůta pro periodickou revizi se liší v závislosti na prostředí a počtu osob v daných prostorech. Profesionálové vám pomohou s hlídáním termínů, aby vám už žádná revize neunikla.

Elektro revize Praha

Když přijde na elektro revize, Praha nabízí to nejlepší. Jde o sídlo firmy Pražská Revizní, která nabízí spolehlivé služby. Dorazit za vámi mohou po celé České republice, nezáleží tedy na tom, odkud jste. Neváhejte se obrátit na odborníky, kteří pro vás zajistí vše potřebné a můžete se na ně spolehnout. Nejen u elektro revizí, ale třeba i při revizi komínů, plynu či hromosvodů a mnoho dalšího.

Pravidelné revize se nevyplatí podceňovat. Zajistíte tak bezpečné prostředí pro své zaměstnance, aby se mohli bez problémů věnovat své práci.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články