Sobota, 3 června, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeBydleníRetrostyl spojuje minulost se současností. Nezklame vás, pokud sníte o svěžím a...

Retrostyl spojuje minulost se současností. Nezklame vás, pokud sníte o svěžím a moderním bydlení

Svěží, stylový a perfektně zapadající do současného interiéru. Retrostyl je oblíbený zejména mezi ctiteli kvalitního a zároveň plně funkčního designu.

Co to retro vlastně je?
Upřímně, názory se liší. Když je však zobecníme, retrostyl je ten, kde se kombinuje design z minulých desetiletí s moderní linií současnosti. Své oprávněné místo si v tomto stylu našlo umění všeho druhu. Koneckonců, je to styl, který vyzdvihuje generacemi ověřené know how, kreativitu, styl a vášeň pro design.

retro komoda s barevnými dekoracemi, pastelové křeslo s polštáři s geometrickými vzory a obrazy na zdi
Vyberte jeden až dva odstíny, které váš koncept sjednotí. Tady je to růžová a odstín dřeva, který najdete také na rámu obrazů. Zdroj: Westwing now

Zůstaňte věrni sami sobě!
Do moderního retra si každý propašuje přesně to, co je jeho. Ať už sáhnete do let, ve kterých vládl styl hippies, pop art, nebo použijete jen pár retro designových „vychytávek“.

Všechno je dovoleno. Záleží jen na vkusu každého z vás. Nedejte se odradit a zkoušejte. Barevný koncept podpořte velkou bílou plochou na stěně a kvalitou materiálu.

Nadčasové a esteticky ojedinělé kousky
Originální křesla designéra Jindřicha Halabaly jsou po pečlivé renovaci nesmírně pohodlná a své místo si najdou v každém prostoru. Věk, kvalita a nadčasový design dělají z jednotlivých kousků originály, které si zaslouží renovaci a možnost nadále plnit svoji funkci.

Poohlédněte se po kouscích, které jste zdědili po svých prarodičích, nebo po těch, co sousedé položí ke smetnému koši. Možná je to další kvalitní kus, který čeká na své uplatnění například iu vás doma.

Vzory a barvy
Není pochyb o tom, že k retru patří výrazné vzory a barvy. Stačí, když si založíte neutrální základ, který se skládá z kvalitních kousků v neutrálních odstínech, a k němu začnete vrstvit barvy a vzory. Vždy je dobré, pokud se barva a vzor v interiéru opakují a pokud jsou poněkud ztlumené černou.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články